دانلود رایگان جایگزین هوشمند و پرسرعت برای منوی استارت ویندوز

دانلود رایگان جایگزین هوشمند و پرسرعت برای منوی استارت ویندوز

خلاصه
1398/03/12

Start Everywhere 1.0.0.0 یک نرم افزار رایگان و کم‌حجم به منظور جایگزینی منوی استارت در ویندوز می باشد که با استفاده از این برنامه می‌توان سرعت دسترسی به برنامه‌ها را


دانلود رایگان جایگزین هوشمند و پرسرعت برای منوی استارت ویندوز

Start Everywhere 1.0.0.0 یک نرم افزار رایگان و کم‌حجم به منظور جایگزینی منوی استارت در ویندوز می باشد که با استفاده از این برنامه می‌توان سرعت دسترسی به برنامه‌ها را تا حد قابل ملاحظه‌ای بهبود بخشید. همانطور که می‌دانید، استارت منوی ویندوز قسمتی از این سیستم عامل می باشد و تمامی آیتم‌های قابل دست‌یابی به آن در محیط ویندوز را در خود دارد. از طریق این منو می توان به انواع اپلیکیشن‌ها، فایل‌ها دسترسی داشت. مایکروسافت به عنوان سازنده سیستم عامل ویندوز، همواره سعی بر آن داشته تا با معرفی یک نسخه جدید از این سیستم عامل، استارت منوی ویندوز را نیز دست‌خوش تغییراتی کند که به واسطه آن انجام عملیات‌ها از سوی کاربر با سهولت بیشتری فراهم شود.

هنوز هم بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند که تغییرات دلخواه خود را بر روی سیستم اعمال کنند و خود را محدود به برنامه های مایکروسافت نکنند این نرم افزارراهکاری جدید و ساده برای دسترسی به منوی استارت و اپلیکیشن‌ها می باشد. همانطور که از نام این برنامه پیداست، با اجرای آن قادر خواهید بود تا از هر مسیری به استارت منوی خود دسترسی پیدا کرده و بدون هیچ محدودیتی از امکانات آن بهره ببریم.
ویژگی های نرم افزار Start Everywhere :
فراهم‌سازی امکان دسترسی سریع و آسان به آیتم‌ها در منوی استارت
امکان تغییر در رنگ و اندازه منوها
نمایش آیتم‌ها به ترتیب حروف الفبا
امکان دسترسی سریع و ساده به منوی استارت از هر قسمت از صفحه نمایش
دارا بودن حجم کم و امکان نصب و راه‌اندازی آسان


   رمز فایل: www.sarv98.ir