دانلود رایگان اسنپ برنامه درخواست تاکسی اندروید

دانلود رایگان اسنپ برنامه درخواست تاکسی اندروید

خلاصه
1398/03/11

Snapp اسنپ نوعی سامانه ی درخواست تاکسی می باشد که برای دستگاههای اندرویدی و iOS طراحی شده است با کمک این برنامه میتوان به سادگی ماشین درخواست کرد.


دانلود ۴.۲.۲ Snapp – اسنپ برنامه درخواست تاکسی اندروید
Snapp – اسنپ نوعی سامانه ی درخواست تاکسی می باشد که برای دستگاههای اندرویدی و iOS طراحی شده است با کمک این برنامه میتوان به سادگی ماشین درخواست کرد. پس از ثبت درخواست نزدیک ترین اسنپ یا راننده ای که در موقعیت جغرافیایی تان قرار گرفته فراخوانی می شود.
با کمک این اپلیکیشن فرآیند درخواست سواری و رسیدن به مقصد برای مشتریان به سرعت هرچه تمام تر انجام شده و نیازی به انجام تماس تلفنی و ارسال آدرس و غیره نمی باشد.همچنین با اسنپ سفرهای درون شهری رنگ و بوی تازه‌ای می‌گیرند و راحت تر و بدون دغدغه انجام می گیرند بدون در نظر گرفتن اینکه در خانه یا خیابان قرار دارید، فقط با نصب بودن نرم افزار اسنپ در موبایل و درخواست خودرو در هر ساعت از شبانه روز به مقصد خود خواهید رسید و حتی نیازی به پرداخت نقدی نخواهید داشت و تمامی هزینه‌های سفر خود را می‌توانید به صورت آنلاین و با افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید. تیم پشتیبانی اسنپ هم به صورت ۲۴ ساعته عملکرد رانندگان را تحت نظر داشته و پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستند.
ویژگی های برنامه ی Snapp اندروید :
نمایش زنده ی خودرو ها بر روی نقشه
مشاهده ی نرخ کرایه قبل از سفر
امتیاز دهی و ثبت رای به راننده ی خود
سرویس دهی مناسب و با کیفیت
به صرفه و اقتصادی بودن
دسترسی ساده و آسان
تخفیف های مختلف تبلیغاتی


   رمز فایل: www.sarv98.ir


سایر دانلودهای مرتبط :