دانلود فونت فارسی سری 2

دانلود فونت فارسی سری 2

خلاصه
1398/03/09

در این فایل می توانید تمامی فونت های فارسی سری 2 (دو) که شامل 44 عدد فونت زیبای فارسی می باشد که با نصب این فونت های زیبا می توانید انواع دست خط یا قلم را به کامپیوتر خود اضافه


دانلود فونت فارسی سری 2
در این فایل می توانید تمامی فونت های فارسی سری 2 (دو) که شامل 44 عدد فونت زیبای فارسی می باشد که با نصب این فونت های زیبا می توانید انواع دست خط یا قلم را به کامپیوتر خود اضافه کنید. امروزه اکثر نرم افزارها  و برنامه های کامپیوتری از این فونت ها استفاده می کنند. اگر تمایل دارید نرم افزارها و بعضی از سایت ها را با کیفیت بالا و با دست خط زیبا مشاهده کنید این فونت ها را حتما روی کامپیوتر خود نصب کنید.

تاریخچه فونت ها
به هر یک از حالت‌ها و اجزایِ این مجموعه که شاملِ حروف، اعداد و دیگر علائمِ نگارشی می‌باشند، فونت  گفته می شود که به انگلیسی  font خوانده می‌شود میگویند. به زبان ساده تر به دستخط هایی که در کامپیوترها استفاده می شود فونت گفته می شود.

امروزه در محافلِ عمومی و با توجه به حروفچینیِ جدید و نوری، واژه‌یِ فونت نسبت به تایپ‌فیس، رواجِ بیشتری یافته‌است. می‌توان گفت، مجموعه‌یِ حرف‌هایی که با رابطه‌هایِ گرافیکی تصویرِ نوشتاریِ یک زبان را نشان می‌دهند، قلمِ رایانه‌ای نامیده می‌شود که گاه در فارسی نیز، به پیروی از انگلیسی، آن را فونت می‌خوانند.

هم در حروف‌چینی سنتی و هم در کاربرد مدرن واژه فونت برای اشاره به مکانیسم طراحی تایپ‌فیس به کار می‌رود. در حروف‌چینی سنتی فونت از جنس چوب یا فلز ساخته می‌شد، امروزه فونت یک فایل دیجیتال است.

در این پکیج می توانید فونت های ارزشیا،اصفهان،کاوه،کوروش،مهسا،عربی، آرشیا،آسمان،آسمان l، بدر، باران،باران1، باران o، باران ol، بردی، کوپوس،دوات،الهام، ای ال م، فانتزی، فردوسی، حمید، هلال،هما، جدید،کج،کرمان،کریم،کودک،کودک، لوتوس، ماه،مجید،مشهد،مهر،میترا،نارنج،نسیم،نازنین، نیکی،نیکو،رس،رویا،سحر،سپیده،شادی،شیراز، ینا، استار،تبسم، تهران،تیتر،ترافیک،یاقوت، یکان،زمان، زر و غیره  قرار دارد که می توانید آنها را رایگان دانلود کنید.


   رمز فایل: www.sarv98.ir


سایر دانلودهای مرتبط :