دانلود رایگان نرم افزار پیام رسان آی گپ اندروید

دانلود رایگان نرم افزار پیام رسان آی گپ اندروید

خلاصه
1398/03/09

آی گپ برنامه ایی پیام رسان ساده سریع و امن و رمزگذاری شده در دسترس برای اندروید و سایر پلتفرم ها می باشد. این پیام رسان با استفاده از اتصال های (4G / 3G / 2G /روی گوشی شما امکان ارسال پیام و دریافت پاسخ بین دوستان و خانواده خود را می دهد.


دانلود iGap v1.1.5 نرم افزار پیام رسان آی گپ اندروید
iGap آی گپ برنامه ایی پیام رسان ساده سریع و امن و رمزگذاری شده در دسترس برای اندروید و سایر پلتفرم ها می باشد. این پیام رسان با استفاده از اتصال های (4G / 3G / 2G / EDGE یا Wi-Fi) روی گوشی شما امکان ارسال پیام و دریافت پاسخ بین دوستان و خانواده خود را می دهد. برای تماس صوتی در این نرم افزار شما هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

 آی گپ یکی از سریع ترین برنامه های پیام رسان می باشد، ارتباط با مردم از طریق یک شبکه توزیع منحصر به فرد از مراکز داده ها در سراسر جهان صورت میگیرد.
شما می توانید پیام ها را در تمام دستگاه های خود یکجا و یکسان دسترسی داشته باشید. از روی تلفن همراه خود شروع به تایپ کنید و پایان پیام را از تبلت یا لپ تاپ خود ادامه دهید. هرگز اطلاعات شما از دست نخواهد رفت.
فایل های خود را بدون هیچ گونه محدودیت در نوع و اندازه ارسال نمایید. کل تاریخچه چت های خود را بر بستر این پیام رسان نگه داشته و هر زمان و مکان که نیاز به ان داشتید به ان دسترس شما قرار دارد.
یکی از اهداف اصلی آی گپ حفظ امنیت داده ها و تبادل اطلاعات کاربران می باشد، از این رو تمام چت ها، گروه ها، کانال ها، و... را با استفاده از رمزنگاری ترکیبی AES256 متقارن و اس اس ال 2048 بیتی RSA رمزگذاری میکند.
بدون محدودیت نوع فایل و یا حجم در فضای ابری خود فایل هایتان و یا مطالب خود را آپلود کنید و در هر کجا به آنهادسترسی داشته باشید.
شما میتوانید بر بستر آی گپ با سایر افرادی که آی گپ دارند تماس صوتی امن برقرار کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید، تماس صوتی آی گپ P2P بوده و حتی سرور های آی گپ هم در جابجایی صدای شما دخالت ندارند پس با خیال راحت در هرکجا هستید با دوستان خود تماس صوتی بدون هزینه داشته باشید.