دانلود رایگان نرم افزار دانلود منیجرآی دی ام IDM

دانلود رایگان نرم افزار دانلود منیجرآی دی ام IDM

خلاصه
1398/03/01

دانلود منیجر IDM را می توان قوی ترین و بهترین ابزار برای دانلود های اینترنتی دانست. در نسخه ۶٫۳۳ نرم افزار، دانلود منیجر. هم چنین کلید میانبر Del نیز به کلیدهای میانبر


دانلود منیجر IDM Internet Download Manager 6.33 Build 2 + Portable
دانلود منیجر IDM را می توان قوی ترین و بهترین ابزار برای دانلود های اینترنتی دانست. در نسخه ۶٫۳۳ نرم افزار، دانلود منیجر. هم چنین کلید میانبر Del نیز به کلیدهای میانبر قبلی اضافه شده تا شما بتوانید با نگه داشتن این کلید، عملیات استفاده از IDM در دانلود فایل ها را متوقف کنید و با خود مرورگر فایل را دانلود کنید وهمچنین باگ ها و مشکلات متعدد بسیار زیادی که در نرم افزار وجود داشت نیز در نسخه فعلی این نرم افزار برطرف شده است. Internet Download Manager معروف به IDM سریعترین دانلود منیجر یا نرم افزار مدیریت دانلود می باشد .
دانلود منیجر IDM به دلیل تقسیم فایل ها در حال دانلود به قسمت های مختلف و استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، میتواند سرعت دانلود را تا بیش از چند برابرافزایش دهد. واز جمله قابلیت های نرم افزار دانلود منیجر که برای نرم افزارهای مدیریت دانلود بسیار حائز اهمیت می باشد  امکان resume یا ادامه دانلود لینک های دانلودی است  یعنی اینکه اگر فایلی را از دانلودها دانلود کردید در حین دانلود به دلایلی مانند قطعی اینترنت  و یا قطع ارتباط با سایط مبدا میتوانید ادامه آن را در زمانی دیگر انجام دهید.
موقع نصب حتما آنتی ویروس غیرفعال باشد

دانلود رایگان


سایر دانلودهای مرتبط :