بازی موتورسواری در ساحل دریا

بازی موتورسواری در ساحل دریا

خلاصه
1398/02/28

بازی موتورسواری در ساحل دریا یک بازی فوق العاده جالب، هیجان انگیز و بسیار زیبا است که نام آن beach bike می باشد. در این بازی موتور واری، موتور سوار باید با موتور کراس یا موتو


بازی موتورسواری در ساحل دریا
بازی موتورسواری در ساحل دریا  یک بازی فوق العاده جالب، هیجان انگیز و بسیار زیبا است که نام آن beach bike می باشد.  در این بازی موتور سواری، موتور سوار باید با موتور کراس یا موتور پرشی موجود از با سرعت حرکت و پرش های شاهکارانه ای را انجام دهد و خلاقیت های جالبی را در هنگام پرش ها خلق کند و به گام های بعد  صعود کند. این بازی با تغییر مناظر زیبا در کنار ساحل و صدا گذاری جالب یک بازی بسیار جالب را برای بازی کنندگان به ارمغان می آورد. اگر دوستدارید یک بازی خوب و هیجانی موتور سواری داشته باشید این بازی به شما پیشنهاد می شود. در این بازی شما می توانید چندین موتور را به انتخاب خود سوار شوید. پس از دانلود این بازی می توانید آن را بصورت آنی دانلود کنید و بی نهایت بار از آن استفاده کنید. حجم این بازی 7 مگابایت می باشد و با اینترنت های ضعیف هم می توانید آن را دانلود کنید این بازی نیاز به نصب ندارد و تنها کافی است روی آن دوبار کلیک کنید.
راهنمای بازی:
از دکمه های فلش بالا جهت حرکت به بالا، دکمه فلش به پایین جهت عقب رفتن و از دکمه راست جهت تعادل به جلو و از دکمه عقب جهت تعادل به سمت عقب استفاده کنید.


   رمز فایل: www.sarv98.ir