دانلود رایگان SHAREit برنامه انتقال و دریافت سریع فایل برای اندروید

دانلود رایگان SHAREit برنامه انتقال و دریافت سریع فایل برای اندروید

خلاصه
1398/05/12

پس از معرفی برنامه zapya که مورد استقبال بسیاری از شما دوستان قرار گرفت، وحالا قصد معرفی برنامه پرطرفدار SHAREit – شیریت را داریم که توسط کمپانی معتبر Lenovo برای سیستم عامل های مختلف منتشر شده.


دانلود شریت SHAREit برنامه انتقال و دریافت سریع فایل برای اندروید
پس از معرفی برنامه zapya که مورد استقبال بسیاری از شما دوستان قرار گرفت، وحالا قصد معرفی برنامه پرطرفدار SHAREit – شیریت را داریم که توسط کمپانی معتبر Lenovo برای سیستم عامل های مختلف منتشر شده. بنا به ادعای سازندگان، شیریت توانایی انتقال انواع فایل ها حتی فیلم های بسیار حجیم چند گیگابایتی در زمانی کم بین دو گوشی یا بین گوشی و کامپیوتر از طریق ارتباط بی سیم و وایرلس تا سرعت چند مگابایت بر ثانیه را دارا می باشد.
راه‌های نسبتا زیادی برای تبادل فایل میان گجت‌های مختلف نظیر گوشی، تبلت و لپتاپ وجود دارد؛ اتصال با کابل USB، ارسال از طریق ایمیل، انتقال روی فلش مموری یا استفاده از بلوتوث. ولی هرکدام از این روش‌ها محدودیت‌ها و اشکالات خاص خود را دارند اشکالاتی نظیر سازگار نبودن گجت‌ها باهم، سرعت پایین، نیاز به اینترنت یا محدودیت حجم فایل‌ها. اپلیکیشن شیریت SHAREit نرم‌افزاری برای تبادل فایل است که تقریبا بر تمام این محدودیت‌ها غلبه می‌کند.
قابلیت های برنامه شیریت SHAREit :

    امکان ارسال گروهی و پشتیبانی تا 5 دیوایس اندرویدی
    امکان ارسال فایل های حجیم مانند ویدیو با سرعتی 40 برابر بیشتر از بلوتوث
   ارسال و دریافت آسان هر فایلی نظیر عکس، ویدئو، موزیک، برنامه، بازی و غیره
    ارسال سریع و آسان تمامی فایل ها از طریق وایرلس و بدون استفاده از اینترنت و بلوتوث
    قابلیت انتقال فایل بین تبلت و گوشی ،گوشی و کامپیوتر ، تبلت


   رمز فایل: www.sarv98.ir